Tvorba webu levně – CENA

Tvorba webu levně s FiNESTRE – cena

Tvorba webových stránek a jejich cena se pohybuje na základě zadání. Váš cíl je naším posláním a prioritou, a proto při tvorbě webových stránek přijdeme na řešení, které bude vyhovovat Vám, ale i Vaší peněžence – to je tvorba webu levně s FiNESTRE. Vyberte si variantu, jež by Vám mohla vyhovovat a kontaktujte nás!

Nezapomeňte, že vytvořením webu cesta v digitálním světě nekončí. Webové stránky je potřeba udržovat. Jsme schopni poskytnout podporu Vašemu záměru. Budeme Vám krýt záda a přitom Vás to nebude stát majlant. To je správa webu levně s FiNESTRE.

Pokud hodláte dále růst a zlepšovat výkon svých webových stránek, F!NESTRE je tu pro Vás! Nabízíme služby pro růst Vašeho byznysu. Vložte v nás Vaši důvěru a kontaktujte nás.

Tvorba webu ZCELA ZDARMA

Tajná nabídka, která vás šokuje! Tohle musíte využít dřív, než na to přijde vaše konkurence!

FiNESTRE nabízí zcela nevídaný a šokující program pro malé podnikatele, kteří chtějí posunout svůj byznys správným směrem, a kteří se chtějí přestat bát o získávání nových zákazníků.

Malí podnikatelé toto vůbec neumí, a proto až 80% z nich vyhazuje peníze oknem. Anebo ze strachu z ceny nikdy neudělají krok vpřed!

Pokud patříte k těm zbylým 20% podnikatelů, kteří neradi vyhazují peníze, a kteří cítí, že teď je ta chvíle posunout se dál, využijte naší ŠOKUJÍCÍ NABÍDKYWEB ZCELA ZDARMA ke kterémukoliv z našich hostingových balíčků. A to vše se ZÁRUKOU VRÁCENÍ PENĚZ!

TVORBA: WEB LEVNĚ

U všech možností tvorby webu Vám navíc nastavíme Google Analytics – nástroj pro analýzu Vašeho webu. Mějte přehled o provozu na stránkách a optimalizujte na jejich základě stránky sami, nebo využijte našich dalších služeb pro správu webových stránek.

PODPORA: WEBMASTERING

Tvorbou webových stránek to nekončí, právě naopak. Nechte si vytvořit webové stránky a vydejte se s námi na honbu za dalšími úspěchy. Zajistíme softwarová řešení pro webové stránky. Potřebujete doménu a hosting? Zaujala Vás možnost zřízení vlastních firemních e-mailových adres, jež Vám zajistí kredibilitu? Anebo nemáte čas na pravidelnou analýzu výkonu stránek a tvorbu obsahu? Je pro Vás rozhodující cena? Jsme tu pro Vás s naší správou webu levně. Vyberte si jednu z nabízených možností a kontaktujte nás!

RŮST: MARKETING A OBSAH

Chcete vytěžit ze svého webu, co nejvíce? Hledáte cesty ke zlepšení jeho výkonu? Pomůžeme Vám v rozvoji. Nenechte Váš byznys zahálet a kontaktujte nás! Cena služeb se liší na základě Vašich požadavků.

Redakční systém WordPress

S naším redakčním systémem, který standardně používáme pro tvorbu webu a jeho správu, Vás hravě seznámíme po vytvoření Vašeho webových stránek. A cena? Naučíme Vás to zcela zdarma. Ulehčit Vám práci a dát Vám nástroje pro správu Vašeho webu – to je náš cíl ve F!NESTRE.

Pokud Vámi ale hýbe zvědavost a chcete mít více informací ještě před první schůzkou, nebo v průběhu zakázky, můžete se podívat na tutoriál k redakčnímu systému WordPress.