NEZISKOVÉ ORGANIZACE – tvorba a správa webových stránek

Ruka afrického dítěte

Tvorba webu pro neziskové organizace

Neziskové organizace mnohdy podstupují neuvěřitelné mise! Tvorba webových stránek pro tyto organizace přispívá k pomoci potřebným. Jelikož se často potýkají s nedostatkem financí, které by jim umožnily plně rozvinout své programy, přišli jsme na pomoc.

Neustálý finanční tlak kladený na neziskovky je bezpochyby náročný. Fundraising vyžaduje úsilí, čas, ale i promyšlený marketing.

Neziskové organizace se svým omezeným počtem zaměstnanců a dobrovolníků často vykonávají úkoly s minimálními prostředky a omezenými lidskými zdroji. Všechna čest jim! Kontaktujte nás a vysvětlete nám svoji misi. Můžeme se stát dalším členem Vašeho týmu.

FiNESTRE POMÁHÁ

Tvorba webových stránek pro neziskové organizace

Pouliční pes vyžadující pomoc - tvorba webových stránek pro neziskovky pomáhá

Cena

Webové stránky neziskových organizací musí reflektovat jejich poslání a příběh. Zároveň musí být cenově dostupné. Jen tak lze efektivně pomoci potřebným. Moderní weby levně a na míru – to jsou moderní weby FiNESTRE!

charitativní pomoc v zemích třetího světa

Marketing

Tvorba webových stránek jejich uvedením na internet nekončí. Poslání a příběh neziskové organizace se k lidem musí dostat, a to v nejlepší možné formě. Zvládnutí kampaní a SEO technik nechte na nás – my jsme FiNESTRE!

tvorba webových stránek neziskovky levně pomáhá chudým dětem

Fundraising

Neziskové organizace potřebují pro výkon svého poslání finanční prostředky. S FiNESTRE mohou potřebné prostředky získat. Vytvoříme webové stránky a kampaně, které osloví a angažují dárce a podporovatele. A co zapojit i sociální sítě?

Jak vytěžit co nejvíce i s malým rozpočtem?

Nespoléhejte na minulé úspěchy, ale držte se vývoje. Webové stránky jsou organickou strukturou, která se vyvíjí s jejich publikem. Díky našim nástrojům budete mít kontrolu nad svým webem a jeho kontinuálním úspěchem. Nastavíme Google Analytics tak, aby jste byli v každém okamžiku o krok napřed. Sledujte jakým trendům Váš fundraising podléhá. Tvorba, správa, analýza a optimalizace – čtyři klíčové kroky, které pro Vás rádi uděláme. Neváhejte nás kontaktovat a pomozte své organizaci dosáhnout dalších úspěchů! FiNESTRE pomáhá všem bez rozdílu.

30% sleva

pro všechny neziskovky