Tvorba webových stránek CENA

Tvorba webových stránek F!NESTRE – cena

Tvorba webových stránek a jejich cena se pohybuje na základě zadání. Váš cíl je naším posláním a prioritou, a proto při tvorbě webových stránek přijdeme na řešení, které bude vyhovovat Vám, ale i Vaší peněžence – to je tvorba webu s FiNESTRE. Vyberte si variantu, jež by Vám mohla vyhovovat a kontaktujte nás!

Nezapomeňte, že vytvořením webu cesta v digitálním světě nekončí. Webové stránky je potřeba udržovat. Jsme schopni poskytnout podporu Vašemu záměru. Budeme Vám krýt záda.

Pokud hodláte dále růst a zlepšovat výkon svých webových stránek, F!NESTRE je tu pro Vás! Nabízíme služby pro růst Vašeho byznysu. Vložte v nás Vaši důvěru a kontaktujte nás.

TVORBA: STRÁNKY NA MÍRU

U všech možností tvorby webových stránek Vám navíc nastavíme Google Analytics – nástroj pro analýzu Vašeho webu. Mějte přehled o provozu na stránkách a optimalizujte na jejich základě stránky sami, nebo využijte našich dalších služeb pro správu webových stránek.

PODPORA: WEBMASTERING

Tvorbou webových stránek to nekončí, právě naopak. Nechte si vytvořit webové stránky a vydejte se s námi na honbu za dalšími úspěchy. Zajistíme softwarová řešení pro webové stránky. Potřebujete doménu a hosting? Zaujala Vás možnost zřízení vlastních firemních e-mailových adres, jež Vám zajistí kredibilitu? Anebo nemáte čas na pravidelnou analýzu výkonu stránek a tvorbu obsahu? Je pro Vás rozhodující cena? Jsme tu pro Vás. Vyberte si jednu z nabízených možností a kontaktujte nás!

RŮST: MARKETING A OBSAH

Chcete vytěžit ze svého webu, co nejvíce? Hledáte cesty ke zlepšení jeho výkonu? Pomůžeme Vám v rozvoji. Nenechte Váš byznys zahálet a kontaktujte nás! Cena služeb se liší na základě Vašich požadavků.

Redakční systém WordPress

S naším redakčním systémem, který standardně používáme pro tvorbu webových stránek a jejich správu, Vás hravě seznámíme po vytvoření Vašeho webu. A cena? Naučíme Vás to zcela zdarma. Ulehčit Vám práci a dát Vám nástroje pro správu Vašeho webu – to je náš cíl ve F!NESTRE.

Pokud Vámi ale hýbe zvědavost a chcete mít více informací ještě před první schůzkou, nebo v průběhu zakázky, můžete se podívat na tutoriál k redakčnímu systému WordPress.