Vizitka

Pro tisk, hotovo, začátek – získejte originální vizitky

Kreativní vizitky jsou způsob, jak se představit a zanechat dobrý dojem. Jak vytvořit originální vizitky, aniž byste strávili příliš mnoho času, energie a peněz?

Kreativní vizitky-vyplatí se to?

Pokud chceme zvýšit své šance na úspěch – stojí za to vsadit na originální vizitky. Pokud budou odpovídat profilu naší společnosti, můžeme úspěšně zakotvit v paměti našich partnerů. Přesto stojí za to dobře promyslet projekt a být opatrní, abyste nepřeceňovali tvar a obsah. No, pravda je, že mezi kreativitou a směšností je tenká hranice – měli bychom jít po ní velmi opatrně.

Být nebo nebýt originální-to je otázka

Originální vizitky společnosti mohou být naší vstupenkou k úspěchu nebo k obchodnímu zapomenutí. Při výběru zajímavého a konzistentního designu vizitek můžeme vyniknout a vytvořit pozitivní obraz společnosti. Ale nezapomínejme, že kreativita jde ruku v ruce s praktickými vlastnostmi-protože příliš podivné obchodní karty nám mohou vážně ublížit.

Původní obsah-v tradiční podobě

Chcete-li vytvořit originální a zároveň praktické vizitky, stojí za to vsadit na zajímavý design a zároveň zachovat tradiční tvar. Proto stojí za to vybrat typické formáty vizitek-ty, které zákazník může mít pohodlně uloženy ve vizitkáři nebo kabelce (například 85×55 nebo 90×50 mm). Jiné formáty jsou prostě nepraktické-a spíše než k cíli, se často dostanou do koše.

Kreativní vizitky – jak je udělat dobře?

Firemní i osobní vizitky by měly vyniknout a přitáhnout pozornost.Originalitu je třeba dosáhnout na úkor zajímavého obsahu a zušlechťování, ne nutně formou. A příležitostí máme mnoho, od tisku na dekorativní, syntetické nebo texturované papíry až po zušlechťování nebanální obsah. Je to nejen praktičtější, ale také levnější než výběr neobvyklých tvarů a tvarů vizitek.

Chytré způsoby, jak vytvořit originální vizitky

  • Kreativní vizitky na ozdobných papírech. Ano, někdy jedinečné pozadí stojí více než tisíc slov. Velmi originální jsou vizitky vytištěné na žebrovaném a ručním podkladu nebo například na podkladu s texturou plsti. A papíry? Ty, které jsou masově barvené, metalizované nebo tmavé s bílým potiskem, jsou skvělou volbou za rozumnou cenu.
  • Originální vizitky můžeme získat výběrem vhodného zušlechťování. Někdy stačí pokrýt vizitku lesklým nebo matným filmem-získat z designu šťavnaté barvy a výjimečnou hloubku. Pokrytí vizitek lakem soft touch – nejen zdůrazňujeme odstíny, ale také jim dáváme příjemnou strukturu (připomínající meruňkovou kůru). Důležité prvky mohou být také zvýrazněny selektivním UV lakem.
  • Jedním z tajných receptů kreativních vizitek jsou také kašírované vizitky, tedy MultiLoft.Vizitky na barevných podkladech nás mohou zvýraznit a vytvořit pozadí pro naši kreativitu. Více o vizitkách v našem předchozím příspěvku.

 

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *