Tisk, Vizitka

Jak navrhnout efektivní vizitku

Vizitky již dlouhou dobu jsou atributem lidí spojených s obchodem. Poskytují příležitost poskytnout stručné informace o nás, našich službách a společnosti. Plocha k potisku je velmi malá, ale zároveň poskytuje skvělé možnosti vytvoření jedinečného a neopakovatelného projektu, který bude nezapomenutelný i přes malé množství informací. Díky současné technologii tisku již vizitky nejsou spojovány pouze s kartičkou se jménem, příjmením, telefonním číslem a adresou.

Jednou z hlavních výhod dobře připravených vizitek je vytvoření image profesionální značky, která se stará o nejmenší detaily. Vizitky jsou nepostradatelnou součástí uzavření obchodních vztahů. Budou užitečné při setkáních s potenciálními zákazníky a obchodními partnery. Je to také skvělý nástroj, díky kterému vytvoříme skvělý první dojem. V době internetu je tento typ materiálu ještě cennější než dříve.

Když se rozhodneme vytvořit vlastní vizitky, máme na výběr mnoho zajímavých typů. Zde je několik příkladů:

  • Vypouklé vizitky – tento efekt je velmi zajímavý. Vypadá skvěle vizuálně, ale i na dotek je velmi zajímavá. Technika vypouklého tisku poskytuje neomezené možnosti.
  • Plastové vizitky – od prvního pohledu působí dojmem, že jsou velmi solidní a působivé. Okamžitě zavedou atmosféru profesionality a zajistí nám image kreativních lidí. Tento typ vizitek může být průsvitný, což dále zvýší jejich hodnotu
  • Kovové vizitky – nejlépe zaručí, abychom byli vnímání jako spolehlivá osoba.
  • Vizitky nestandardního tvaru – ideální pro lidi zabývající se profesemi souvisejícími s kreativní tvorbou. Tvar může být zvolen v závislosti na povaze naší činnosti. Zároveň si můžeme být jisti, že tento typ vizitky bude určitě zapamatován a oceňován
  • Skládané vizitky – díky větší tisknutelné oblasti si můžeme dovolit více textu nebo zajímavé grafiky. Je dobré naplánovat obsah takové vizitky, aby nebylo moc nepořádku, který by celý projekt zahltil.  

Vizitky lze objednat v klasické nebo online tiskárně. Online vizitky jsou skvělým řešením pro lidi, kteří si cení každou minutu svého času. Objednávku odesíláme elektronicky, poté ji potvrdíme a čekáme na zásilku. Je to velmi výhodná služba a nezabere příliš mnoho drahocenného času.

 

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *