Banner, Tisk

Typy reklamních bannerů

Reklamní trh stále roste. Zákazníci mají stále více potřeb. Naštěstí tiskárny a tiskařské společnosti vystupují proti těmto očekáváním. Jde především o možnosti výroby reklamních bannerů. V současné době existuje možnost vytvářet bannery, které splňují téměř všechna očekávání a požadavky zákazníků. Existují především následující typy bannerů.

 

Baner Frontlight

Jedná se o jeden z nejčastěji používaných typů bannerů. V jeho prospěch se říká, že je poměrně snadno obrobitelný, je odolný a především není drahý. Je k dispozici v různých váhách. Čím silnější je banner, tím je pevnější. Nejčastěji se používá venkovní reklama na budovách nebo plotech. Umožňuje tisk na matné i lesklé bázi.

 

Siatka Mesh

 Jak můžete hádat, podklad tohoto banneru je mřížka. Baner Mesh je vyroben tak, že se skládá z malých otvorů, které jsou tvořeny položením vláken v další zdálenosti od sebe. To má své výhody. Díky tomu je baner lehký. Bohužel také není příliš odolný. Oboustranné bannery se nejčastěji používají na velmi velkých reklamních plochách. Hlavně proto, že tisk na takovém banneru je málo čitelný. U větších ploch to však nevadí.

 

Oboustranný banner

Umožní Vám tisknout z obou ostran. Nejčastěji se takové bannery nacházejí nad silnicemi a ulicemi. Mezi vrstvami na tištěné reklamě je ve středu vzduchotěsná vrstva. Tím zajistíte, že banner nebude prosvítat a každá ze stránek bude dobře viditelná.

 

Reflexní banner

Velmi zajímavým řešením je reflexní banner. Co se o něm říká, je, že potisk na něm je velmi výrazný. Chcete-li, aby banner svítil, nepotřebujete mnoho silného světla. K odrazu stačí i malý pás světla. Proto je tento banner často používán na silnicích. Už jedno světlo vozu stačí, aby byl velmi dobře viditelný, a není tedy nutné instalovat vnější osvětlení.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *