Tisk

Jak vám může levný tisk pomoci v podnikání?

Digitální zařízení, jako jsou smartphony, jsou všude, ale nemusí nutně usnadnit nebo urychlit přenos vašich firemních kontaktních informací. Kontaktní informace můžete odeslat konkrétní osobě, ale vyžaduje to, abyste získali její e-mailovou adresu a zadali každý řádek ručně. Není to v žádném případě rychlejší než někomu předat vizitku

Je pravda, že některá digitální zařízení, jako jsou telefony Android, nebo iPhone umožňují snadnější zasílání informací z jednoho telefonu do druhého, ale nejčastěji mezi kompatibilními zařízeními. Pravděpodobnost, že všichni potenciální zákazníci vlastní stejný typ telefonu, je velmi malá, takže vizitky jsou opět lepší volbou.

Proč byste si měli objednat vizitku v digitální tiskárně?

Někteří lidé nepoužívají mobilní zařízení Souhlasím! Jak to zvládají každý den? V profesionálním světě je spousta lidí, kteří stále nemají vlastní smartphone (nebo ne vždy jej mají s sebou). Existují i lidé, kteří mají počítače ve svých domovech, ale nepoužívají je pravidelně. Pokud chcete prodat věci některým z těchto lidí, vizitky mohou pomoci.

Vizitky nemají prostoje v práci. Nikdy nejsou omezeny kvůli výpadkům dodávek na internetu. Lze je použít v odlehlém rybářské táboře nebo na průmyslové konferenci v hotelu v centru velkého města – nebo dokonce i v situacích, kdy mobilní telefony a další digitální zařízení může být zakázáno, například v letadlech nebo v nemocnicích.

Co vám poradí každá dobrá tiskárna při tisku vizitek?

Vizitky poskytují autenticitu malé firmy Lidé chtějí spolupracovat se společnostmi, které se považují za důvěryhodné. Tváří v tvář společnostem, které nemají dobře známá jména nebo zavedenou pověst, noví zákazníci hodnotí společnost podle jejího vzhledu (a toho, co o ní ostatní říkají). Mít krásné vizitky je jedním ze způsobů, jak upozornit na profesionální podnikání.

Vizitky otevírají nové marketingové příležitosti Budete podporovat své malé podnikání, rozdávat vizitky a doufat, že osoba, které je dáte, bude používat informace z karty, aby se s vámi spojila. Ale proč se zastavovat jen u toho? Přeměna vizitky na brožuru umožňuje potenciálnímu zákazníkovi nebo zákazníkovi říct, proč by vám měl volat, vše na jedné kartě. Nebo můžete udělat další krok a přeměnit svou vizitku na propagační položku, která bude sloužit jako každodenní připomínka vašeho podnikání.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *